طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

عضویت

گیک گپ اجتماعی برای گیک ها  |  گپ را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید :

ویژگی تصویر

گیک گپ

  /  سیسکو   /  Cisco DNA center
Print This Post Print This Post
درسا نوروزی

Cisco DNA center

 

 

Cisco DNA Center سیستم مدیریت مرکزی  خودکار شبکه در Cisco DNA است .

این سیستم می تواند پیکربندی خود را تغییر دهد و امنیت را افزایش دهد آماده سازی و config تمام تجهیزات شبکه رادر مدت زمان کوتاه انجام می دهد

و با جمع آوری رکورد های NetFlow ، رویداد های SNMP ،فعالیت کنترلر بی سیم LAN و اطلاعات Syslog به صورت Realtime می پردازد تا نحوه عملکرد تجهیزات ،کاربران و برنامه های کاربردی را مانیتور کند .

مزایای استفاده از Cisco DNA Center:

  • تسهیل مدیریت شبکه :

           مدیریت شبکه سازمانی بر پایه یک داشیرد متمرکز صورت می گیرد .

  • راه اندازی شبکه در مدت زمان کوتاه تر :

Cisco DNA Center با استفاده از جریان های کاری intuitive موجب شده تا فرایند طراحی، آماده سازی و برقراری policy ها در شیکه راحت تر انجام            شود .

  • کاهش هزینه ها :

قابلیت خودکارسازی مبتنی برpolicy و دستور العمل های راهبردی موجب افزایش زمان Uptime شبکه ها شده و کاهش صرف زمان لازم برای                    اقدامات  مدیریتی شبکه را به دنبال دارد. همچنین موجب کاهش حجم عملیات دستی و هزینه های ناشی از خطاهای انسانی می شود.

  • فرایند خودکارسازی تغییرلت شبکه موجب پاسخ گویی سریع به نیاز های سازمان می شود .

مدیریت متمرکز با Cisco DNA Center :

Cisco DNA Center این قابلیت را داراست که شبکه End-to-End را از مجموعه سازمان‌های همجوار، شعب و از WAN تا Cloud مدیریت نماید.

ضمن اینکه این تکنولوژی برروی کنترلر SDN و Cisco Application Policy Infrastructure Controller-Enterprise Module یا به اختصار APIC-EM  قابل‌اجرا       می‌باشد.

DNA Center با استفاده از بارهای کاری ساده موجب تسهیل فرآیند طراحی، آماده‌سازی و پیاده‌‌سازی  Policyها در سراسر شبکه می‌گردد و علاوه بر          آن، یک قابلیت دید End-to-End ارائه کرده و از اطلاعات شبکه برای بهینه‌سازی عملکرد شبکه و ایجاد بهترین تجربه برای کاربر و برنامه کاربردی استفاده        می‌نماید.

 

 

ارسال یک نظر

عضویت کاربر

برای عضویت در گیک گپ وارد صفحه اشتراک ها شوید و اشتراک خود را انتخاب کنید

اشتراک گیک گپ

بازنشانی کلمه عبور